ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 6743111
nr 674 3111
Kuriosa
3 delar, varav 1st signerad Lalique+ 1par tidigt 1800-tal, höjd: 5-10
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 december 2010
kl 19:21:40
100 kr
300 kr
200 kr